Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 215/70 R16 100T
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 215/70 R16 100T 215/70 R16 100 H 215/70 R16 100 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 215/70 R16 100T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
215/70TR16 KLEBER TL KRISALP HP3 SUV JUN21 100T E | 598 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (215/70 R16 100T) 264406 | 630 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 215/70 R16 100T, SUV ) 264406 | 709 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 215/70 R16 100T, SUV ) | 718 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Krisalp HP3 215/70 R16 100T
Ceny na Kleber Krisalp HP3 215/70 R16 100T |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 215/70 R16 100H | od 703 zł | 4 oferty | ||
Kleber Krisalp HP3 215/70 R16 100T | od 598 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →