Opona letnia Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Dynaxer UHP ( 225/45 R17 94V XL ) 112475 | 424 zł |
Opona Kleber 225/45R17 Dynaxer UHP 94V - opony letnie 112475 | 368 zł |
Kleber Dynaxer UHP (225/45 R17 94V) 112475 | 426 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 225/45 R17 94V XL ) | 430 zł |
Opony letnie 225/45R17 94V Dynaxer UHP Kleber 2024 | 349 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V
Ceny na Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91W | od 342 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y | od 322 zł | 6 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V | od 349 zł | 5 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W | od 357 zł | 4 oferty | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94Y | od 359 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →