Літня шина Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V
Відео 1Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Dynaxer UHP (225/45 R17 94V) 112475 | 426 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 225/45 R17 94V XL ) 112475 | 425 zł |
Kleber Dynaxer UHP ( 225/45 R17 94V XL ) | 430 zł |
Opony letnie 225/45R17 94V Dynaxer UHP Kleber | 371 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V
Ціни на Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91W | від 397 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 91Y | від 320 zł | 7 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94V | від 371 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94W | від 357 zł | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer UHP 225/45 R17 94Y | від 359 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →