Toster KitchenAid 5KMT2115EWH
Zdjęcia 6 |
KitchenAid 5KMT2115EWH biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KMT2115EWH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KitchenAid Classic toster na 2 kromki 18 kg biały 5KMT2115EWH | 509 zł |
Toster 2 Classic White KitchenAid (5KMT2115EWH) --- OFICJALNY SKLEP Kitche | 599 zł |
Toster KITCHENAID Classic 5KMT2115 5KMT2115EWH | 515 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek KitchenAid 5KMT2115EWH:
- Długość przewodu zasilającego - 104 cm
Modyfikacje KitchenAid 5KMT2115EWH
Ceny na KitchenAid 5KMT2115EWH |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KMT2115EWH | od 509 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KMT2115EOB | od 515 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →