Toster KitchenAid 5KMT2115EOB
Zdjęcia 6 |
KitchenAid 5KMT2115EOB biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KMT2115EOB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KitchenAid Classic toster na 2 kromki 18 kg czarny 5KMT2115EOB | 515 zł |
Toster KITCHENAID Classic 5KTMT2115EOB 5KMT2115EOB | 515 zł |
Toster 2 Classic Onyx Black KitchenAid (5KMT2115EOB) --- OFICJALNY SKLEP K | 599 zł |
KitchenAid Classic 5KMT2115EOB Rozmrażanie 1100W | 599 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek KitchenAid 5KMT2115EOB:
- Długość przewodu zasilającego - 104 cm
Modyfikacje KitchenAid 5KMT2115EOB
Ceny na KitchenAid 5KMT2115EOB |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KMT2115EWH | od 598 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KMT2115EOB | od 515 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →