Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Тостери, бутербродниці й вафельниці   /   KitchenAid

Тостер KitchenAid 5KMT2109EBK

Фото - Тостер KitchenAid 5KMT2109EBK
Фото 7
в списокмої списки
KitchenAid 5KMT2109EBK
Колір
Тип
тостер
Потужність
980 Вт
Кількість відділень тостера
2
Кількість виробів
2
Ступенів обсмажування
7
Управління
механічне
Функції та можливості
підігрів
розморожування
високий підйом
одностороннє обсмажування
Піддон для крихт
Відсік для шнура живлення
Матеріал корпуса
сталь
Розміри (ВхШхГ)
212х175х310 мм
Вага
1.9 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KitchenAid 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KitchenAid.
Тостери, сендвічниці та вафельниці: відповіді на популярні запитання перед покупкоюПростими словами про потужність, панелі, корпус, догляд та типові помилки при покупці.

Купити KitchenAid 5KMT2109EBK

Усі ціни 12 →
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.

KitchenAid 5KMT2109EBK czarny AGDM-TOS-KTAD-010

KitchenAid 5KMT2109EBK czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w... щеsklepach Komputronik!
Komputronik.pl
Поскаржитись
519 

Toster KitchenAid 5KMT2109EBK czarny

Allegro
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
519 

Toster KitchenAid KitchenAid 859711684250 toster 7 2 kaw. 980 W Czarny, Stal nierdzewna

Morele.net
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
587 

Toster 2-szczelinowy, 980 W, Cast Iron Black - KitchenAid 5KMT2109EBK

Ciesz się pysznym pieczywem tostowym każdego dnia dzięki temu dwukomorowemu tosterowi KitchenAid, który nadaje się do ws... щеzystkich rodzajów pieczywa, bajgli i wielu innych. Oprócz nowoczesnego wyglądu, charakteryzuje się bardzo szerokimi komorami, regulacją stopnia przyrumienienia i czterema przydatnymi funkcjami. Szerokie otwory zapewniające idealne opiekanie Spraw, by każdy dzień był po prostu pyszny, z łatwością opiekając chleb, ulubione bajgle i wiele innych. Ten toster z 2 gniazdami ma bardzo szerokie otwory, wystarczająco duże, aby opiekać domowe pieczywo o różnych kształtach i rozmiarach, a także angielskie muffiny. Wyposażony w 7 poziomów opiekania Dzięki 7 opcjom opiekania do wyboru, osiągniesz idealny poziom „chrupkości”! Od lekko złocistego odcienia po mocno przypieczony, tost zaspokoi każdy gust. Wybierz preferowany poziom opiekania i ciesz się opiekanym chlebem lub bajglami każdego dnia! Atrakcyjny design w Twojej kuchni Całkowicie metalowa konstrukcja doda Twojej kuchni stylu. Ten 2-szczelinowy toster firmy KitchenAid został stworzony z myślą o codziennym użytkowaniu, dzięki czemu będziesz się nim cieszyć przez lata. Z przodu znajduje się dźwignia ręcznego podnoszenia, która ułatwia dostęp nawet do mniejszych kromek pieczywa. Tosty z 3 funkcjami Wyposażony w 3 funkcje opiekania, ten toster oferuje jeszcze większą wszechstronność dzięki specjalnym funkcjom: Defrost (rozmrażanie), Reheat (podgrzewanie) i Little Longer (trochę dłużej). Niezależnie od tego, czy się spieszysz i opiekasz coś prosto z zamrażarki, czy potrzebujesz kilku dodatkowych minut na wyjęcie tostów, produkty pozostaną ciepłe. Funkcja dla bajgli Tryb pieczenia bajgli polega na opiekaniu przekrojonej strony bajgla lub angielskiej muffinki, delikatnie podgrzewając jednocześnie zewnętrzną część. Wysoka jakość Solidna obudowa tostera wykonana jest z metalu, co zapewnia trwałość i higienę. Toster objęty jest 2-letnią gwarancją. DANE TECHNICZNE Moc: 980 W; Liczba gniazd: 2; 4 funkcje specjalne; Materiał korpusu: metal; Długość przewodu zasilającego: 95 cm; Wysokość x szerokość x długość: 21,1 x 30,7 x 17,5 cm; Waga: 1,9 kg.
Kitchenshop.eu
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
702 

KitchenAid Toster na 2 kromki KitchenAid żeliwny

Toster na 2 kromki KitchenAid żeliwny
FabrykaForm.pl
Поскаржитись
744 
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на KitchenAid 5KMT2109EBK

    Модификації KitchenAid 5KMT2109EBK

    Ціни на KitchenAid 5KMT2109EBK
    KitchenAid 5KMT2109EAC від 519 8 пропозицій
    KitchenAid 5KMT2109EPL від 519 8 пропозицій
    KitchenAid 5KMT2109EPT від 519 9 пропозицій
    KitchenAid 5KMT2109ESX від 519 8 пропозицій
    KitchenAid 5KMT2109EER від 519 6 пропозицій
    KitchenAid 5KMT2109EBK від 519 12 пропозицій
    KitchenAid 5KMT2109EBM від 519 6 пропозицій