Krzesełko do karmienia Kinder Kraft Lastree
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Kinder Kraft Lastree |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kinder Kraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kinder Kraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kinder Kraft Lastree
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kinderkraft Lastree 2w1 - krzesełko do karmienia, leżaczek | 488 zł |
Kinderkraft 2 In 1 Lastree Home Highchair Szary KHLAST00GRY0000 | 577 zł |
KinderKraft KRZESEŁKO DO KARMIENIA LASTREE PINK | 495 zł |
Kinderkraft, Krzesełko do karmienia LASTREE wood | 513 zł |
Kinderkraft Krzesełko do karmienia Lastree pink | 519 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości krzesełka do karmienia Kinder Kraft Lastree:
- Wymiary oparcia: 42,5x44,5 cm
- Wymiary siedziska: 30,5x25 cm
- Wymiary tacki: 33x51,5x3 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →