Krzesełko do karmienia Kinder Kraft Sienna
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Kinder Kraft Sienna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kinder Kraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kinder Kraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kinder Kraft Sienna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krzesełko do karmienia Sienna szare | 281 zł |
KinderKraft Krzesełko do karmienia Sienna 2w1, różowe (KKKSIENPNK0000) | 339 zł |
Kinderkraft Krzesełko do karmienia Sienna różowe | 324 zł |
KinderKraft Krzesełko do karmienia Sienna 2w1, szare (KKSIENGRY0000) | 279 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →