Krzesełko do karmienia Kinder Kraft Enock
Wideo 3Zdjęcia 11 |
Kinder Kraft Enock |
|
Maksymalne obciążenie: 15 kg
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kinder Kraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kinder Kraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kinder Kraft Enock
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krzesełko do karmienia Kinderkraft Enock Białe KKKENOCWHT0000 | 329 zł |
Kinderkraft Enock krzesełko do karmienia 3w1 | 263 zł |
KinderKraft Enock z poduszką, białe nogi (KHENOC0PWHT0000) | 390 zł |
Kinderkraft Enock Home Highchair Złocisty KKKENOCNAT0000 | 378 zł |
Krzesełko do karmienia ENOCK NATURAL GREY | 386 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →