Krzesełko do karmienia Kinder Kraft Livy
Zdjęcia 10 |
Kinder Kraft Livy |
|
Kinder Kraft opracował uniwersalne krzesełko, które będzie służyło dziecku latami, będzie towarzyszyć dziecku i zmieniać się wraz z jego dorastaniem. Główną zaletą modelu jest to, że wytrzymuje obciążenie do 110 kg, czyli wygodnie pomieści 6-miesięczne dziecko, które dopiero co nauczyło się samodzielnie siedzieć, nastolatka, dorosłego i nawet rodzic z dzieckiem na kolanach, jeśli go nie ma, jestem przyzwyczajony do samodzielnego jedzenia.
Dzięki temu jeden przedmiot może służyć zarówno jako krzesełko do karmienia, jak i krzesełko do pracy ucznia. Aby to zrobić, Kinder Kraft Livy ma regulowaną wysokość siedziska i wysokość podnóżka. Dodajmy do tego ergonomiczne oparcie i dość szerokie siedzisko – a uzyskamy wygodne siedzisko ze wsparciem dla prawidłowej postawy, zarówno podczas jedzenia, jak i siedzenia przy stole. Dodatkowo model wyposażony jest w zdejmowany blat, silikonową antypoślizgową podstawkę pod niego, którą łatwo umyć, miękką poduszkę oraz pasy bezpieczeństwa. W razie potrzeby krzesło może być wyposażone w szezlong marki Calmee dla najmłodszych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kinder Kraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kinder Kraft.
Kup Kinder Kraft Livy
Wszystkie ceny 8 →KINDERKRAFT Krzesełko do karmienia LIVY olive green | 523 zł |
Kinderkraft Krzesełko Do Karmienia Livy Pink | 528 zł |
Kinderkraft Krzesełko do karmienia Livy Aster pink | 649 zł |
Kinderkraft, Livy, krzesełko do karmienia, 3w1 | 679 zł |
Kinderkraft Krzesełko do karmienia LIVY green | 499 zł |