Krzesełko do karmienia Kinder Kraft Fini
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Kinder Kraft Fini |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kinder Kraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kinder Kraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kinder Kraft Fini
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krzesełko do karmienia KINDERKRAFT Finix Szary | 490 zł |
Kinderkraft Kinderkraft Krzesełko do karmienia Fini szare | 609 zł |
Krzesełko do karmienia KINDERKRAFT Finix Szary KHFINIX0GRY0000 | 490 zł |
Kinderkraft, Krzesełko do karmienia FINIX grey | 529 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości krzesełka do karmienia Kinder Kraft Fini:
- Maksymalne obciążenie: 25 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →