Klawiatura
KeySonic ACK-595C+
Zdjęcia 3 |
KeySonic ACK-595C+ 2022 rok |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KeySonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KeySonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KeySonic ACK-595C+
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KeySonic ACK-595 C mini klawiatura PS/2 USB układ US czarna 12509 | 129 zł |
Klawiatura Keysonic ACK-595C+ (12506) | 151 zł |
Keysonic kompatybilna klawiatura ACK-595 C miękka skóra - czarna KB-ACK-59 | 151 zł |
Klawiatura Keysonic Mini Przewodowa Czarna US (ACK-595C+) | 132 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →