Kabina prysznicowa Kerra Xenia 90x90
Zdjęcia 4 |
Kerra Xenia 90x90 81x8190x90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kerra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kerra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kerra Xenia 90x90
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina natryskowa XENIA DUO BLACK 90 cm | 1 049 zł |
Kabina prysznicowa Xenia Duo BLACK 90 (z brodzikiem) | 929 zł |
Kabina natryskowa XENIA DUO BLACK 90 cm | 1 049 zł |
Kabina prysznicowa z brodzikiem 90x90 Xenia Duo Black Kerra ✖️AUTORYZOWANY | 840 zł |
Kabina prysznicowa Xenia Duo 90 (z brodzikiem) | 899 zł |
Kabina natryskowa XENIA DUO BLACK 90 cm | 1 049 zł |
Modyfikacje Kerra Xenia
Ceny na Kerra Xenia |
---|---|---|---|---|
Kerra Xenia 81x81 | od 810 zł | 6 oferty | ||
Kerra Xenia 90x90 | od 840 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →