Kabina prysznicowa Kerra Tiara 89x89
Kerra Tiara 90x90 79x7989x89 |
|
Szkło z powłoką antywapienną KERRA PROTECT. Profile aluminiowe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kerra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kerra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kerra Tiara 89x89
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kabina prysznicowa Kerra Tiara Black 90x90 cm | 499 zł |
Kabina prysznicowa Tiara 90 (bez brodzika) | 899 zł |
Kabina prysznicowa Kerra Tiara Black 90x90 cm | 499 zł |
Kabina prysznicowa 90x90 czarne profile Tiara Kerra ✖️AUTORYZOWANY DYSTRYB | 800 zł |
Kabina prysznicowa Kerra Tiara półokrągła czarna 90 cm | 833 zł |
Modyfikacje Kerra Tiara
Ceny na Kerra Tiara |
---|---|---|---|---|
Kerra Tiara 79x79 | od 818 zł | 2 oferty | ||
Kerra Tiara 89x89 | od 499 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →