Zlewozmywak kuchenny Kernau KGS E 80 1B 730x500
Zdjęcia 3 |
Kernau KGS E 80 1B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KGS E 80 1B 730x500
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS E 80 1B Deep Black | 799 zł |
Zlewozmywak Kernau granitowy KGS E 80 1B Deep Black 24811 | 799 zł |
Zlewozmywak Kernau Kgse 80 1B Black Metallic 73 Cm | 799 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew KERNAU KGS E 80 1B DEEP BLACK (czarny mat) DODATK | 799 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS E 80 1B Black Metallic | 799 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →