Lodówka Kernau KFSB 17192 NF DH BG czarny
Zdjęcia 4 |
Kernau KFSB 17192 NF DH BG czarny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KFSB 17192 NF DH BG czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Lodówka Kernau kfsb 17192 nf dh bg | 6 199 zł |
Lodówka side by side Kernau KFSB 17192 NF DH BG | 6 199 zł |
Lodówka Side by Side Kernau KFSB 17192 NF DHBG | 6 199 zł |
Chłodziarko-zamrażarka KERNAU KFSB 17192 NF DH BG Raty 0! - (22) 877 77 77 | 6 199 zł |
Chłodziarko-zamrażarka KERNAU KFSB 17192 NF DH BG Raty 0! - (22) 877 77 77 | 6 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →