Lodówka Kernau KFRT 12152.1 W biały
Kernau KFRT 12152.1 W biały 2021 rok |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KFRT 12152.1 W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Kernau KFRT 12152.1 W | 1 199 zł |
Lodówka Kernau KFRT 12152.1W | 1 199 zł |
Lodówka KERNAU KFRT 12152.1 W | 1 199 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Lodówka wolnostojąca KERNAU KFRT 12152.1 W | 122 cm | | 1 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →