Okap Kernau KBH 2060 W Glass biały
Kernau KBH 2060 W Glass biały 2020 rok biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KBH 2060 W Glass biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap wkład Kernau KBH 2060 W Glass | 1 149 zł |
Okap KERNAU KBH 2060 W GLASS | 1 149 zł |
Okap wkład KERNAU KBH 2060 W | 1 149 zł |
Modyfikacje Kernau KBH 2060 W Glass
Ceny na Kernau KBH 2060 W Glass |
---|---|---|---|---|
Kernau KBH 2060 W Glass biały | od 1 149 zł | 4 oferty | ||
Kernau KBH 2060 B Glass czarny | od 1 149 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →