Okap Kernau KBH 0960.1 W biały
Zdjęcia 3 |
Kernau KBH 0960.1 W biały |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KBH 0960.1 W biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap podszafkowy Kernau KBH 0960.1 W | 239 zł |
Okap Kernau KBH 0960.1 W | 239 zł |
Okap KERNAU KBH 0960.1 W | 239 zł |
Okap podszafkowy KERNAU KBH 0960.1 W | 239 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Okap podszafkowy KERNAU KBH 0960.1 W | 178 m3/h | biał | 239 zł |
Okap podszafkowy KERNAU KBH 0960.1 W | 239 zł |
Okap podszafkowy KERNAU KBH 0960.1 W | 239 zł |
Modyfikacje Kernau KBH 0960.1 W
Ceny na Kernau KBH 0960.1 W |
---|---|---|---|---|
Kernau KBH 0960.1 W biały | od 239 zł | 8 oferty | ||
Kernau KBH 0960.1 B czarny | od 239 zł | 4 oferty | ||
Kernau KBH 0960.1 S srebrny | od 269 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →