Витяжка Kernau KBH 0960.1 W білий
Фото 3 |
Kernau KBH 0960.1 W білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KBH 0960.1 W білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap podszafkowy Kernau KBH 0960.1 W | 239 zł |
Okap Kernau KBH 0960.1 W | 239 zł |
Okap KERNAU KBH 0960.1 W | 239 zł |
Okap podszafkowy KERNAU KBH 0960.1 W | 239 zł |
Модификації Kernau KBH 0960.1 W
Ціни на Kernau KBH 0960.1 W |
---|---|---|---|---|
Kernau KBH 0960.1 W білий | від 239 zł | 5 пропозицій | ||
Kernau KBH 0960.1 S сріблястий | від 269 zł | 5 пропозицій | ||
Kernau KBH 0960.1 B чорний | від 239 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →