Okap Kernau KCH 7760 B Gesture czarny
Kernau KCH 7760 B Gesture czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KCH 7760 B Gesture czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kominowy Kernau KCH 7760 B Gesture | 1 299 zł |
Okap przyścienny Kernau KCH 7760 B Gesture LED | 1 399 zł |
Okap kominowy KCH7760B Gesture 60 cm czarny Kernau | 1 299 zł |
Okap przyścienny Kernau KCH 7760 B Gesture LED | 1 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →