Czajnik elektryczny Kenwood Mesmerine ZJM 810BL turkusowy
Kenwood Mesmerine ZJM 810BL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kenwood Mesmerine ZJM 810BL
Ceny na Kenwood Mesmerine ZJM 810BL |
---|---|---|---|---|
Kenwood Mesmerine ZJM 810BK czarny | od 559 zł | 1 oferta | ||
Kenwood Mesmerine ZJM 810RD czerwony | od 359 zł | 1 oferta | ||
Kenwood Mesmerine ZJM 810BL turkusowy | od 559 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →