Czajnik elektryczny Kenwood Mesmerine ZJM 810BK czarny
Kenwood Mesmerine ZJM 810BK |
|
Łatwy w obsłudze czajnik elektryczny firmy Kenwood, popularnego brytyjskiego producenta drobnego sprzętu AGD. Pozwala za jednym razem podgrzać do 1,6 litra wody, ale jednocześnie wizualnie samo urządzenie wygląda znacznie bardziej kompaktowo niż podobne modele. Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej, dlatego nie boi się wstrząsów i innych wpływów mechanicznych. Na tylnej powierzchni stalowego korpusu znajduje się uchwyt do chwytania z nienagrzewającą się powierzchnią, pod nim znajduje się podziałka do określania ilości wody wlewanej do czajnika.
Czajnik elektryczny Kenwood Mesmerine ZJM 810BK ma atrakcyjny wygląd i wszechstronne wzornictwo, które nadaje się zarówno do kuchni retro, jak i wnętrz kuchennych w stylu klasycznym i nowoczesnym. Szeroka szyjka i zdejmowana pokrywa ułatwiają czyszczenie urządzenia z kamienia, który ostatecznie osadza się na dnie i wewnętrznych ściankach kolby. Dzięki ukrytemu elementowi grzewczemu użytkownik może podgrzać nawet niewielką ilość wody - najważniejsze, że zakrywa dno. Czajnik elektryczny jest zasilany przez stojak z przewodem, który łączy się ze zwykłym gniazdkiem domowym; w razie potrzeby nadmiar sznurka można schować w specjalnej przegródce na dole platformy. Czajnik waży 1,6 kg i ma moc 2200 W, co zapewnia najszybsze możliwe podgrzanie wody i nie przeciąża okablowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenwood 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenwood.
Modyfikacje Kenwood Mesmerine ZJM 810BK
Ceny na Kenwood Mesmerine ZJM 810BK |
---|---|---|---|---|
Kenwood Mesmerine ZJM 810BK czarny | od 559 zł | 1 oferta | ||
Kenwood Mesmerine ZJM 810RD czerwony | od 359 zł | 1 oferta | ||
Kenwood Mesmerine ZJM 810BL turkusowy | od 559 zł | 1 oferta |