Płyn chłodniczy K2 Kuler G12/G12+ Conc Red 5 l (T215C)
K2 Kuler G12/G12+ Conc Red 5L 1 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog K2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele K2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup K2 Kuler G12/G12+ Conc Red 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
K2 KULER KONCENTRAT CZERWONY 5 L K2-T215C | 42 zł |
K2 Kuler koncentrat do chłodnic czerwony G12 5L | 44 zł |
K2 Kuler Płyn Do Chłodnic Czerwony Koncentrat - 5L | 42 zł |
K2 Kuler koncentrat do chłodnic czerwony G12 5L | 44 zł |
Modyfikacje K2 Kuler G12/G12+ Conc Red
Ceny na K2 Kuler G12/G12+ Conc Red |
---|---|---|---|---|
K2 Kuler G12/G12+ Conc Red 1 l | od 11 zł | 3 oferty | ||
K2 Kuler G12/G12+ Conc Red 5 l | od 42 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →