Płyn chłodniczy Febi Coolant G13 Concentrate 1.5 l (38200)
Febi Coolant G13 Concentrate 1.5L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Febi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Febi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Febi Coolant G13 Concentrate 1.5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
febi bilstein 38200 środek chroniący przed zamarzaniem G13 15 litra | 35 zł |
FEBI 38200 G13 koncentrat do chłodnic 1.5L (fioletowy) | 30 zł |
FEBI 38200 G13 koncentrat do chłodnic 1.5L (fioletowy) | 30 zł |
Modyfikacje Febi Coolant G13 Concentrate
Ceny na Febi Coolant G13 Concentrate |
---|---|---|---|---|
Febi Coolant G13 Concentrate 1.5 l | od 30 zł | 3 oferty | ||
Febi Coolant G13 Concentrate 5 l | od 180 zł | 1 oferta | ||
Febi Coolant G13 Concentrate 60 l | od 1 382 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →