Płyn chłodniczy Febi Coolant G12 Red Concentrate 5 l (22272)
Zdjęcia 3 |
Febi Coolant G12 Red Concentrate 5L 1.5 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Febi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Febi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Febi Coolant G12 Red Concentrate 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FEBI 22272 G12 - Koncentrat do chłodnic 5L (czerwony) | 82 zł |
Płyn Chłodniczy Czerwony G12 5L Febi Koncentrat | 103 zł |
Febi 22272 Vw G12 Płyn Do Chłodnic 5L Koncentrat | 78 zł |
FEBI 22272 G12 - Koncentrat do chłodnic 5L (czerwony) | 82 zł |
Modyfikacje Febi Coolant G12 Red Concentrate
Ceny na Febi Coolant G12 Red Concentrate |
---|---|---|---|---|
Febi Coolant G12 Red Concentrate 1.5 l | od 28 zł | 5 oferty | ||
Febi Coolant G12 Red Concentrate 5 l | od 78 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →