Płyn chłodniczy K2 Kuler -35C Green 1 l (T201Z)
K2 Kuler -35C Green 1L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog K2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele K2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup K2 Kuler -35C Green 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
K2 Kuler płyn do chłodnic zielony 1L | 10 zł |
K2 Kuler gotowy płyn do chłodnic samochodowych Zielony 1L | 7 zł |
K2 Kuler płyn do chłodnic zielony 1L | 10 zł |
Modyfikacje K2 Kuler -35C Green
Ceny na K2 Kuler -35C Green |
---|---|---|---|---|
K2 Kuler -35C Green 1 l | od 7 zł | 4 oferty | ||
K2 Kuler -35C Green 5 l | od 23 zł | 6 oferty | ||
K2 Kuler -35C Green 20 l | od 100 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →