Płyn chłodniczy K2 Kuler -35C Yellow 20 l (W406Y)
K2 Kuler -35C Yellow 20L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog K2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele K2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje K2 Kuler -35C Yellow
Ceny na K2 Kuler -35C Yellow |
---|---|---|---|---|
K2 Kuler -35C Yellow 1 l | od 13 zł | 2 oferty | ||
K2 Kuler -35C Yellow 5 l | od 28 zł | 2 oferty | ||
K2 Kuler -35C Yellow 20 l | od 138 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →