Karm dla psów Josera MiniJunior 10 kg
Josera MiniJunior 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Josera MiniJunior 10 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JOSERA MiniJunior 1 x 10 kg karma dla małych ras dla optymalnego rozwoju sDla małych smakoszy – pyszne białko kaczki i łososia sprawiają, że karma jest wyjątkowo smaczna
Kontrolowane i wysokiej jako... więcejści składniki – bez dodatku pszenicy, soi i cukru oraz sztucznych barwników i aromatów
Dla zdrowego rozwoju – z dobrymi substancjami odżywczymi dla wszystkich młodych odkrywców, którzy chcą doświadczyć wielkich wrażeń. Wartościowe kwasy tłuszczowe zapewniają zdrową skórę i piękne futro
Z profilaktyką kamienia nazębnego – zmniejsza się ryzyko tworzenia się kamienia nazębnego, do którego skłonne są szczególnie małe rasy psów
Wyprodukowano w Niemczech, bez testów na zwierzętach – produkcja przez średniej wielkości przedsiębiorstw Amazon.plZłóż skargę | 239 zł |
Josera MiniJunior 10kg | 164 zł |
Josera MiniJunior 2x10kgJOSERA MiniJunior ist unser spezielles Aufzuchtfutter für die kleinen Hunderassen mit den allerbesten Nährstoffen. Diese förd... więcejern eine gesunde Entwicklung und begleiten unsere kleinen Entdecker ohne Umstellung ins Erwachsenenalte Oficjalny partner Josera Josera.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 341 zł |
JOSERA Mini Junior 10kg dla szczeniąt ras małych + 2 x Denties with PoultrJosera MiniJunior
Karm Fera.plZłóż skargę | 159 zł |
Josera MiniJunior 10kgJOSERA MiniJunior ist unser spezielles Aufzuchtfutter für die kleinen Hunderassen mit den allerbesten Nährstoffen. Diese förd... więcejern eine gesunde Entwicklung und begleiten unsere kleinen Entdecker ohne Umstellung ins Erwachsenenalte Oficjalny partner Josera Josera.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 180 zł |
JOSERA Mini Junior 10kg dla szczeniąt ras małychJosera MiniJunior
Karm Fera.plZłóż skargę | 159 zł |
Josera JOSERA Mini Junior 10kg + Fiprex 75 S 1ml GRATIS!! | 181 zł |
Modyfikacje Josera MiniJunior
Ceny na Josera MiniJunior |
---|---|---|---|---|
Josera MiniJunior 0.9 kg | od 20 zł | 4 oferty | ||
Josera MiniJunior 4.5 kg | od 91 zł | 10 oferty | ||
Josera MiniJunior 10 kg | od 159 zł | 8 oferty | ||
Josera MiniJunior 15 kg | od 194 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 132 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 161 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 128 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, do zębów, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne 8%, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 146 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: białko owadów, kurczak, klasa: super premium
od 161 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcz, mąka ryżowa, błonnik roślinny, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 163 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, orkisz, owies, jagody, witaminy, specjalne dodatki, klasa: super premium
od 120 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, groszek, tłuszcz, ciecierzyca, len, kasza gryczana, zioła i owoce, klasa: super premium
od 193 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: białko z indyka 33%, indyk 5%, ryż, kukurydza, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 189 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, ryż, kukurydza, tłuszcz z kurczaka, wątróbka drobiowa, buraki, masło, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, v sostave: kukurydza, ryż, skwarki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, wątróbka drobiowa, klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium