Obudowa Jonsbo A4 Ver1.1 szary
Zdjęcia 9 |
Jonsbo A4 Ver1.1 szary
Typ obudowy:Desktop
Standard płyty głównej:mini-ITX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Jonsbo A4 Ver1.1 szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jonsbo A4 szary DIY szary A4 GREY | 299 zł |
Jonsbo A4 Mini-ITX, Tempered Glass - szara OB-JNSB-0064 | 299 zł |
No name Futerał Jonsbo A4 Mini-ITX, szkło hartowane - szary | 348 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name Futerał Jonsbo A4 Mini-ITX, szkło hartowane - | 340 zł |
Modyfikacje Jonsbo A4 Ver1.1
Ceny na Jonsbo A4 Ver1.1 |
---|---|---|---|---|
Jonsbo A4 Ver1.1 czarny | od 329 zł | 3 oferty | ||
Jonsbo A4 Ver1.1 srebrny | od 249 zł | 4 oferty | ||
Jonsbo A4 Ver1.1 szary | od 299 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →