Odkurzacz
JIMMY HW8 Pro
Wideo 7Zdjęcia 10 |
JIMMY HW8 Pro |
|
Pionowy odkurzacz myjący. Dodatkowy wałek.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JIMMY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JIMMY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JIMMY HW8 Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jimmy HW8 Pro Bezprzewodowy Odkurzacz bezprzewodowy wielopowierzchniowy 30 | 1 313 zł |
Odkurzacz JIMMY HW8 Pro Fioletowy | 1 080 zł |
Odkurzacz pionowy Jimmy HW8 Pro | 1 188 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →