JIMMY H8 Flex
JIMMY H8 Flex |
|
Pionowy bezprzewodowy odkurzacz domowy z ergonomicznym elastycznym drążkiem (przegub), automatyczną regulacją mocy, wymiennym akumulatorem, filtrem cyklonowym (bez worka na kurz), czujnikiem zanieczyszczeń i wyświetlaczem kontroli ładowania, ręczną regulacją mocy i wyświetlaczem powiadomień. Wśród kluczowych cech urządzenia warto zwrócić uwagę na ergonomiczną konstrukcję, dobre wyposażenie, w tym dwie zmotoryzowane turboszczotki oraz długi czas pracy na baterii aktywnej (do 65 minut), co pozwala na pełną obsługę 1-3-pokojowego miasta apartament.
Układ ssący odkurzacza JIMMY H8 Flex napędzany jest wytrzymałym, bezszczotkowym silnikiem elektrycznym o mocy 550W, który obsługuje sterowanie cyfrowe. Zapewnia przyzwoitą moc ssania (aż 185 W), która wystarczy, aby dokładnie usunąć kurz, włosy i inne zanieczyszczenia zarówno z twardych, jak i puszystych, miękkich powierzchni. Przegubowy drążek można zginać o 90° w górę i w dół, co ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc (nie wymaga klęczenia ani kucania). System sterowania samodzielnie określa rodzaj wykładziny podłogowej i automatycznie zmienia moc, oszczędzając energię akumulatora. Opatentowana technologia poziomego podwójnego cyklonu skutecznie oddziela zanieczyszczenia od powietrza, a końcowy filtr HEPA wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki alergenów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JIMMY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JIMMY.
Kup JIMMY H8 Flex
Wszystkie ceny 10 →JIMMY H8 Flex czarny AGDM-ODK-JMMY-014 | 849 zł |
Odkurzacz JIMMY H8 Flex | 849 zł |
JIMMY Bezprzewodowy odkurzacz JIMMY H8 Flex | 995 zł |
Odkurzacz JIMMY H8 Flex JIMMY H8FLEX | 849 zł |