Пилосос
JIMMY HW10 Pro
Фото 6 |
JIMMY HW10 Pro |
|
Автоматичне регулювання потужності. Зарядна станція із системою самоочищення.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JIMMY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JIMMY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JIMMY HW10 Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mopujący pionowy JIMMY HW10 Pro czarny AGDM-ODK-JMMY-010 | 1 759 zł |
Odkurzacz JIMMY HW10 PRO (Mopujący) | 2 200 zł |
Odkurzacz JIMMY HW10 PRO (Mopujący) HW10PRO | 2 200 zł |
Odkurzacz pionowy Jimmy HW10 Pro | 1 767 zł |
Это улучшеная модель HW10.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →