Odkurzacz
JIMMY HW10 Pro
Zdjęcia 6 |
JIMMY HW10 Pro |
|
Automatyczna regulacja mocy. Stacja ładująca z systemem samooczyszczania.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JIMMY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JIMMY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JIMMY HW10 Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mopujący pionowy JIMMY HW10 Pro czarny AGDM-ODK-JMMY-010 | 1 759 zł |
Odkurzacz JIMMY HW10 PRO (Mopujący) | 2 200 zł |
Odkurzacz JIMMY HW10 PRO (Mopujący) HW10PRO | 2 200 zł |
Odkurzacz pionowy Jimmy HW10 Pro | 1 767 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →