Odkurzacz
Tineco Floor One S3 Extreme (FW050700DE)
Zdjęcia 11 |
Tineco Floor One S3 Extreme |
|
Automatyczna kontrola mocy. Stacja ładująca z systemem samooczyszczania rolek.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tineco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tineco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tineco Floor One S3 Extreme
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pionowy Tineco Floor One S3 Extreme niebieski AGDM-ODK-TNCO-008 | 1 899 zł |
Odkurzacz TINECO Floor One S3 Extreme | 1 896 zł |
Odkurzacz TINECO Floor One S3 Extreme | 1 699 zł |
Odkurzacz TINECO Floor One S3 Extreme | 1 896 zł |
Odkurzacz pionowy Tineco Floor One S3 Extreme FW050700DE | 1 899 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →