Odkurzacz
Tineco iFloor Breeze (FW040100EU)
Wideo 6Zdjęcia 10 |
Tineco iFloor Breeze |
|
Tryb mycia wałków.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tineco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tineco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tineco iFloor Breeze
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz TINECO iFloor Breeze | 1 400 zł |
Mopujący pionowy Tineco iFloor Breeze biały AGDM-ODK-TNCO-007 | 1 399 zł |
Odkurzacz TINECO iFloor Breeze | 1 400 zł |
Tineco Tineco IFLOOR Breeze Odkurzacz z baterią FW040100EU | 1 194 zł |
Odkurzacz TINECO iFloor Breeze | 1 400 zł |
Odkurzacz pionowy Tineco IFLOOR Breeze FW040100EU | 1 115 zł |
Tineco Ifloor Vacuum Cleaner Posrebrzany One Size / EU Plug IFLOOR BREEZE | 1 362 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →