Odkurzacz
JIMMY BX7 Pro
Wideo 1Zdjęcia 5 |
JIMMY BX7 Pro |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JIMMY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JIMMY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JIMMY BX7 Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jimmy BX7 Pro Anti-Mite Odkurzacz 700W Wyświetlacz LED z podwójnym silniki | 648 zł |
Odkurzacz ręczny Jimmy BX7 Pro | 544 zł |
Odkurzacz ręczny JIMMY BX7 Pro (szary) | 599 zł |
Odkurzacz ręczny Jimmy BX7 Pro przeciw roztoczom GK506442 | 648 zł |
Odkurzacz ręczny JIMMY BX7 Pro | 699 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →