Odkurzacz
BISSELL Cordless Crosswave Max 2765-N
Zdjęcia 9 |
BISSELL Cordless Crosswave Max 2765-N |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BISSELL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BISSELL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BISSELL Cordless Crosswave Max 2765-N
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bissell CrossWave Cordless Max Odkurzacz do czyszczenia podłóg na mokro i | 4 057 zł |
Mopujący pionowy Bissell Crosswave Cordless MAX 2765N AGDM-ODK-BIS-054 | 1 989 zł |
Odkurzacz BISSELL Crosswave Max 2765N | 1 889 zł |
Odkurzacz BISSELL Crosswave Max 2765N | 1 989 zł |
Odkurzacz pionowy BISSELL Cordless Max | 1 989 zł |
Odkurzacz uniwersalny Bissell CrossWave Cordless Max 2765N | 2 072 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →