Odkurzacz
Leifheit Regulus Aqua PowerVac
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Leifheit Regulus Aqua PowerVac |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Regulus Aqua PowerVac
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEIFHEIT Stoj?cy Regulus Aqua PowerVac - floor cleaner - cordless - stick | 1 087 zł |
Odkurzacz akumulatorowy Regulus Aqua PowerVac | 1 399 zł |
Odkurzacz pionowy z mopem Regulus Aqua PowerVac – LEIFHEIT biały,zielony | 599 zł |
Odkurzacz pionowy Leifheit Regulus Aqua PowerVac | 1 083 zł |
Leifheit Odkurzacz Aku i mop Regulus Aqua PowerVac, Pro 132499 | 679 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →