Odkurzacz
Leifheit Rotato PowerVac 16V (11927)
Zdjęcia 9 |
Leifheit Rotato PowerVac 16V |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Leifheit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Leifheit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Leifheit Rotato PowerVac 16V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Leifheit POWERVAC 2 W 1 16V 1011927 Standard unikalny | 962 zł |
Odkurzacz pionowy Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 16V | 589 zł |
Odkurzacz bezprzewodowy Rotaro PowerVac 2w1 16V | 799 zł |
Odkurzacz pionowy LEIFHEIT Rotaro PowerVac | 599 zł |
Odkurzacz bezprzewodowy Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 16V | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →