Пилосос
Leifheit Rotato PowerVac 16V (11927)
Фото 9 |
Leifheit Rotato PowerVac 16V |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leifheit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leifheit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leifheit Rotato PowerVac 16V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Leifheit POWERVAC 2 W 1 16V 1011927 Standard unikalny | 962 zł |
Odkurzacz pionowy Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 16V | 589 zł |
Odkurzacz bezprzewodowy Rotaro PowerVac 2w1 16V | 799 zł |
Odkurzacz pionowy LEIFHEIT Rotaro PowerVac | 599 zł |
Odkurzacz bezprzewodowy Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 16V | 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →