Suszarka JIMMY F6
Wideo 4Zdjęcia 12 |
JIMMY F6 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JIMMY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JIMMY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JIMMY F6
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jimmy F6 Ultradźwiękowa Suszarka do Włosów Granatowy 1800 W F6-StaryPurple | 596 zł |
JIMMY Suszarka do włosów JIMMY F6 (czerwona) | 610 zł |
Suszarka do włosów JIMMY F6 | 599 zł |
Suszarka do włosów JIMMY F6 (fioletowy) | 499 zł |
JIMMY F6 Ultradźwiękowa suszarka do włosów z Nano-jonami i kontrolą ciepła | 642 zł |
Suszarka do włosów JIMMY F6 | 549 zł |
Suszarka do włosów JIMMY F6 (czerwona) | 515 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →