Фен JIMMY F6
Відео 4Фото 12 |
JIMMY F6 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JIMMY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JIMMY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JIMMY F6
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jimmy F6 Ultradźwiękowa Suszarka do Włosów Granatowy 1800 W F6-StaryPurple | 596 zł |
Jimmy Suszarka do w?osów Hair Dryer F6 1800 W Ruby Red Max Air Spee - 1800 | 698 zł |
Suszarka Do Włosów Mocna Jonizacja Jimmy F6 1800W Czerwony | 429 zł |
Suszarka do włosów JIMMY F6 | 549 zł |
Suszarka do włosów JIMMY F6 (czerwona) | 515 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →