Materac Janpol Delia 160x200
od 1 723 do 1 981 zł Porównaj ceny 8 →Rodzaj:sprężynowy (niezależny) Sprężyny:Pocket Spring (~ 256 sprężyn/m²) Twardość:miękki (H1) / średnio twardy (H3), dwustronny Wysokość:23 cm |
Modyfikacje Janpol Delia 8
Dane techniczne
Janpol Delia 160x200 |
|
Jak prawidłowo dbać o materac ortopedycznyZasady i zalecenia, które pomogą przedłużyć żywotność materaca i zachować jego właściwości ortopedyczne
Jak wybrać materac: ważne cechy i przydatne zaleceniaZalecenia dotyczące wyboru materaca ortopedycznego, aby nie tylko nie zaszkodzić zdrowiu i snowi, ale także je poprawić
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Janpol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Janpol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Janpol Delia 160x200
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac DELIA JANPOL kieszeniowy : Rozmiar - 160x200, Pokrowce Janpol - Sm | 1 799 zł |
Materac kieszeniowy Janpol Delia 160x200 Smart piankowy kokosowy średni | 1 723 zł |
JANPOL Materac DELIA 160x200 kieszeniowy z kokosem Janpol | 1 799 zł |
Materac pocket z kokosem Janpol DELIA 160 x 200 | 1 801 zł |
Materac pocket z kokosem Janpol DELIA 160 x 200 | 1 981 zł |
Delia, Rozmiar - 160 x 200 - Negocjuj cenę. Czat. Szybka darmowa dostawa! | 1 799 zł |
Materac Janpol DELIA : Rozmiar - 160x200, Pokrowiec - Smart | U NAS KUPISZ | 1 799 zł |
Materac DELIA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 160x200 cm, Pokrowiec - Smart - | 1 799 zł |
Zamknij
Polecamy