Матрац Janpol Delia 200x200
від 2 160 до 2 376 zł Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Висота:23 см |
Модифікації Janpol Delia 8
Характеристики
Janpol Delia 200x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Delia 200x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JANPOL Materac DELIA 200x200 kieszeniowy z kokosem Janpol | 2 239 zł |
Materac pocket z kokosem Janpol DELIA 200 x 200 | 2 160 zł |
Materac pocket z kokosem Janpol DELIA 200 x 200 | 2 376 zł |
Materac Janpol DELIA : Rozmiar - 200x200, Pokrowiec - Smart | U NAS KUPISZ | 2 239 zł |
Materac DELIA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 200x200 cm, Pokrowiec - Smart - | 2 239 zł |
Закрити
Рекомендуємо