Матрац Janpol Delia 100x200
від 1 187 до 1 388 zł Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:низька / середня (1/3), двобічний Висота:23 см |
Модифікації Janpol Delia 8
Характеристики
Janpol Delia 100x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Janpol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Janpol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Janpol Delia 100x200
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JANPOL Materac DELIA 100x200 kieszeniowy 3 strefowy dwustronny Janpol | 1 279 zł |
Materac pocket z kokosem Janpol DELIA 100 x 200 | 1 262 zł |
Materac pocket z kokosem Janpol DELIA 100 x 200 | 1 388 zł |
Delia, Rozmiar - 100 x 200 - Negocjuj cenę. Czat. Szybka darmowa dostawa! | 1 187 zł |
Materac Janpol DELIA : Rozmiar - 100x200, Pokrowiec - Smart | U NAS KUPISZ | 1 187 zł |
Materac DELIA - JANPOL + GRATIS, Rozmiar - 100x200 cm, Pokrowiec - Smart - | 1 187 zł |
Закрити
Рекомендуємо