Basen dmuchany Intex 57147
Zdjęcia 7 |
Intex 57147 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 57147
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Plac zabaw, dmuchana arena sportowa, Intex, 325x267x102 cm | 573 zł |
Intex Plac zabaw Arena Sportowa Intex 57147 | 285 zł |
Dmuchany plac zabaw Intex Arena Sportowa | 360 zł |
Intex, basen dziecięcy, pompowany, wodny plac zabaw, arena sportowa, 325x2 | 231 zł |
Intex, basen dziecięcy, pompowany, wodny plac zabaw, arena sportowa, 325x2 | 228 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →