Basen dmuchany Intex 57190
Intex 57190 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 57190
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex 57190NP Swim Center Family Lounge Pool 229 x 218 x 76 cm | 230 zł |
Intex Basen dmuchany z ławką 229x218x79cm INTEX 57190 | 324 zł |
Intex Basen dmuchany z ławeczką LOUNGE, INTEX | 318 zł |
Basen ogrodowy z siedzeniami 229x218cm Intex 57190 | 238 zł |
Intex Basen dmuchany z ławeczką 224x216cm (57190) | 268 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →