Надувний басейн Intex 57114
Фото 3 |
Intex 57114 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти (без комплектації), і варіанти з потужним насосом, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 57114
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex, basen dziecięcy, dmuchany, okrągły, z daszkiem, muchomorek, 102x89c | 54 zł |
Basenik Basen Brodzik Dmuchany Dla Dzieci Muchomor Dach Intex 57114 | 60 zł |
Intex Basen dmuchany dla dzieci MUCHOMOREK, INTEX | 85 zł |
Intex Basenik dla dzieci, muchomor, Intex, 102x89 cm | 108 zł |
Intex BASEN DMUCH 102X89CM INTEX 57114 MUCHOMOREK | 119 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →