Надувний басейн Intex 28106
Intex 28106 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти (без комплектації), і варіанти з потужним насосом, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 28106
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Easy Set Basen Ogrodowy Niebieski 244 x 244 x 61 cm 28106NP | 118 zł |
Intex Basen ogrodowy rozporowy, Intex, 244x61 cm | 267 zł |
Basen samonośny Intex 2,44 m x 0,61 m Uniwersalny | 130 zł |
Basen ogrodowy Easy set 28106 | 142 zł |
Intex Basen ogrodowy Easy set 28106 | 142 zł |
Intex Basen rozporowy Easy Set 244cm (28106) | 150 zł |
Basen rozporowy 2,44x0,61 m 28106NP MR8019247 | 119 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →